New Balance Furon v6 представлені нам, як «найлегші, найшвидші та найнебезпечніші» бутси, випущені на сьогоднішній день компанією New Balance. Вони призначені для гравців, які націлені на швидкість та яким потрібна смертельна точність.

New Balance Furon v6

Саме так і заявляє виробник, вживаючи слово “смертельна”. Враховуючи, що це реліз шостого покоління, поступовий розвиток серії має нас схвилювати тим, що для нас підготували. Забігаючи наперед, можна сміливо заявити, що це найкращі бутси New Balance, випущені сьогодні! У них є що полюбити, починаючи прямо з того моменту, коли ви дістаєте їх із коробки та з подивом виявляєте, наскільки гнучка вся конструкція у вас в руках.

Ця новинка 2020 тестувалася деякий час і вона змогла нас реально вразити. Ми мали достатньо часу, щоб оцінити все: від комфорту до довговічності у використанні. Насправді огляд можна було випустити набагато раніше, тому що реліз моделі був давно, але потрібно було перевірити деякі моменти, про які ми і розповімо в цьому огляді.

Передмова

Цим випуском New Balance по-справжньому оновили серію Furon, звернувши дизайн і увагу на новий напрямок. Ми тут бачимо більш піддатливі матеріали, ніж у попередніх версіях, що ви відразу помітите, коли ви дістанете New Balance Furon v6 з коробки. А новий крій щиколотки стане приємним доповненням, коли ви взуєте їх уперше. Це справді захоплюючий реліз, який може значно збільшити частку бренду на футбольному ринку.

Примірка

Немає нічого кращого у світі, ніж взяти нову пару бутс із коробки прямо на тренування, спочатку знаючи, що не буде жодних проблем із комфортом. Це стало зрозуміло одразу ще з першого огляду, оскільки вони ясно дали зрозуміти, що не викличуть жодних проблем. Дивне почуття надійності та впевненості виходить прямо з коробки і це почуття переноситься на поле відразу з першої примірки. З усіх випущених на сьогоднішній день моделей компанії New Balance вони, безперечно, є найзручнішими, поступаючись місцем лише Tekela v2.

огляд New Balance Furon v6

Загалом перша примірка подарувала найкращі відчуття. Все сіло ідеально по стопі і, навіть не почавши в них бігати, відчувалася неймовірна гнучкість, легкість та комфорт. Такі яскраві враження прямо з коробки у нас бували не часто!

Матеріали та технології

Перше, про що варто поговорити, це про те, що New Balance Furon v6 мають новий адаптивний, легкий і еластичний верхній матеріал FIT WEAVE. Тонке синтетичне покриття Hypoknit – це офіційна назва верхнього матеріалу для посилення конструкції зони шкарпетки.

Hypoknit та FIT WEAVE разом були розроблені, щоб забезпечити надійне збереження форми протягом усього життя бутс для максимального відчуття комфорту при кожному носінні. Тут є такий момент, що для людей із вузькою стопою це може виявитися проблематичним явищем, а ось для гравців із середньою та широкою стопою – це ідеальний варіант.

шипи бутс

При ходьбі та бігу бутси повністю обволікають ногу, не створюючи жодного тиску. Матеріал FIT WEAVE дуже податливий і якщо ви розстебнете шнурки при першій примірці, ви відразу закохаєтеся в те, як вони почуваються на нозі. У той час як інші аналогічні силуети, припустимо, Nike Mercurial Vapor 13, забезпечують дуже надійну та закриту посадку, Furon на їхньому тлі сильно відрізняються. Це схоже на те, що вони рухаються в унісон з вашою ногою під час кожного кроку, забезпечуючи повністю природні рухи стопи.

Комірець

Ще одна дуже помітна відмінність полягає в кісточці із запровадженням системи, схожої на шкарпетки. Налаштована система шнурівки Hyper-lock у комплекті з коміром забезпечує максимальне відчуття блокування під час гри. New Balance також досліджував та впровадив зони підтримки для мінімальної ваги та неймовірної чуйності.

вигляд на ногах

Посадка та контроль м’яча

Відразу хочеться висловити головну відмінність від попереднього покоління — нова модель динамічніша. На передній частині стопи немає будь-яких елементів, які б поліпшили щільність як самої конструкції, так і щільність ударів. Оскільки це трикотажний матеріал, ви отримуєте максимально природний рух стопи, але на своїх пальцях відчуватимете кожен удар. Коли справа доходить до контролю м’яча, New Balance Furon v6 дарують неповторне відчуття возз’єднання з ігровою сферою. М’яч буквально липне до ніг через м’якість конструкції та її текстуру.

носок бутсів

Текстура на поверхні черевиків створюється за рахунок того, як трикотажний верх зібраний разом. Ми виявили, що в ньому є додатковий елемент, який дозволяє впевненіше контролювати м’яч у складних ситуаціях. Уважно придивіться на контрастні за кольором елементи на поверхні і ви зрозумієте, що саме забезпечити відмінний контакт з м’ячем.

Підошва

Під стопою New Balance Furon v6 використовується нейлонова пластина з ребристою середньою частиною стопи, яка забезпечує більшу стійкість при кожній зміні напряму. Передня частина стопи оточена шістьма шевронними шипами, а в центрі знаходиться один шевронний шип, виставлений у протилежному напрямку. Цей шип знадобиться, коли справа дійде до різкої зміни напряму. Ми вважаємо, що така комбінація шипів найефективніша на поверхнях з натуральної трави, де буде забезпечено якісне зчеплення з поверхнею за рахунок швидких прискорень та зміни напряму.

бутси New Balance Furon v6

Коли справа дійшла до тестування бутсів на газоні, вони змогли нас приємно здивувати. Ми не мали з ними жодного негативного досвіду. Низькопрофільні конічні шипи є оптимальним варіантом навіть для штучних поверхонь, де не було помічено жодних проблем зі зчепленням і динамікою руху.

Також кілька слів скажемо про знімну устілку. Тут вона називається infiniGRIP і грає дуже важливу роль, коли справа стосується прискорення. У устілки дивна хватка, яка утримує вашу ногу у фіксованому положенні з мінімальним ковзанням, гарантуючи, що ви не ковзатимете всередині бутс. Працює ефективно, але поки що не зрозуміло, за рахунок чого досягається такий результат. Чарівність якась!

Кому підійдуть ці бутси?

З усіх бутсів New Balance, які ми бачили на сьогоднішній день, New Balance Furon v6 забезпечують найкращу і найбільш зручну посадку. Це смілива заява, але відразу видно, що в цій версії Furon є щось унікальне.

задня частина бутсів

Вони абсолютно відповідають розміру, мають природну довжину та зручну порожнину для передньої частини стопи, що можна розглядати як варіант для гравців із ширшою посадкою. Як зазначено вище, додаткове розтягування матеріалу дозволяє носити їх більшій кількості гравців без проблем з розміром. Тестувалися бутси на середній та широкій стопі з одним розміром ноги, після чого було виявлено, що одні бутси ідеально сіли на обидві стопи, що властиво далеко не всім бутсам.

Підсумок

New Balance Furon v6, відверто кажучи, вразили. Так, компанія не надала чогось інноваційного, і ми щось подібне бачили вже й у минулих випусках. Проте цього разу розробники змогли знайти ідеальний баланс у своїх розробках та зробили реально зручне взуття. Це відмінний варіант для більшості гравців, які не можуть залізти у вузькі колодки. Тут із цим проблем точно не буде.

Однак через свою м’якість та еластичність не варто розраховувати на щільні та сильні удари. Це історія більше про максимальний комфорт і точний контроль м’яча, а також про різкі прискорення. Бутси реально дуже легкі і мають відмінне зчеплення з газоном. При цьому немає такого відчуття, що через місяць-два вони розвалятимуться або матеріал верху сильно потягнеться. Загалом, новий реліз дуже порадував і ці бутси просто хочеться рекомендувати без зазріння совісті.