Компанія Adidas представила офіційний м’яч Ліги чемпіонів УЄФА для плей-офф турніру 2023 року. Дизайн натхненний приймаючим містом Стамбул та спадщиною найбільшого футбольного клубного змагання.

М'яч фіналу ліги чемпіонів 2023

14 лютого відновлюється Ліга чемпіонів, де кожна команда прагнутиме потрапити до фіналу, який пройде у Стамбулі 10 червня. На честь цього adidas випускає м’яч фіналу Ліги чемпіонів 2023 року, кардинально оновивши його дизайн.

М'яч фіналу ліги чемпіонів 2023 року

Нещодавно ми побачили стилістику UWCL Pro Ball “Eindhoven” – м’яча для жіночого фіналу ЛЧ, тепер ми отримуємо UCL Pro Ball “Istanbul”, який замінить м’яч групового етапу, представлений ще в серпні 2022 року.

adidas UCL Pro Ball «Istanbul»

Для UCL Pro Ball Istanbul ми отримуємо візуально яскравий дизайн з “перевернутою” стилістикою м’яча групового етапу. У результаті ми бачимо білі зірки, які грають на привабливому синьому фоні із золотою та срібною графікою. Вона надихнута традиційним турецьким мистецтвом. Золото покликане представити історію Стамбула, а срібло — шанування трофею Ліги чемпіонів.

Це також перший чоловічий м’яч UCL з новим логотипом Adidas Performance із чистим виконанням, яке знаходиться всередині однієї зі багатьох зірок.