Компанія adidas представила м’яч UWCL Pro Ball “Eindhoven” – офіційний м’яч для матчів плей-офф та фіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА-2022/23, останній з яких пройде у голландському місті 3 червня.

Офіційний м'яч для жіночого фіналу ЛЧ 2023

З 2021 року adidas з гордістю є офіційним партнером УЄФА з жіночого футболу, розширюючи відносини та охоплюючи всі жіночі змагання УЄФА на національному та міжнародному рівнях. У рамках цього партнерства німецький бренд постачає м’ячі для елітного європейського турніру. У зв’язку з жеребкуванням плей-офф був представлений новий м’яч з дизайном, який прославляє інноваційну архітектуру та елементи дизайну, якими відомий Ейндховен як місто, що приймає фінал.

adidas UWCL Pro Ball Eindhoven

Неонові деталі у дизайні, розташовані на темно-синьому тлі, уособлюють яскравість нічного міста та натякають на асоціацію Ейндховена з містом вогнів. Кожна неонова графіка, що переливається, є визначними пам’ятками міста, в тому числі стадіон «Еволюон».

м'яч для жіночого фіналу ЛЧ 2023

Відмітні білі перламутрові зірки Ліги чемпіонів виділяються на флуоресцентних краях, підкреслюючи контраст між вражаючою історичною та сучасною архітектурою Ейндховена та процвітаючою сценою світлового мистецтва.

Дивись також: Adidas OCEAUNZ – офіційний м’яч жіночого ЧС-2023

Щоб йти в ногу з вимогами сучасної гри, м’яч оснащений низкою технологій adidas. Серед них хочеться відзначити текстуру поверхні PRISMA, яка забезпечує точність польоту м’яча та його контроль. Присутня безшовна конструкція, виконана методом термоскріплення. Вона варта забезпечення максимальної продуктивності ігрової сфери.