PUMA у партнерстві з Pro:Direct Soccer запустила капсульну колекцію MCR “A City United”, до якої входить спеціальна версія бутс Future Z 1.4, а також повний асортимент одягу.

PUMA Future Z 1.4 MCR A City United

Манчестер — це місто, в якому є чіткий поділ, коли йдеться про вибір футбольного клубу. Є лише два варіанти: синій чи червоний, Сіті чи Юнайтед. Як і в будь-якому суперництві, тут багато пристрасті та гордості за своїх, і мало місця для будь-якого співчуття до опонентів. Але PUMA відкладає ворожнечу, щоб об’єднати місто під одним прапором. У капсульній колекції MCR “A City United” код міста 0161 використовується як візитна картка для спеціального випуску бутс Future Z 1.4.

PUMA робить щось подібне не вперше. Раніше бренд об’єднував Манчестер ще 2020 року. Цього разу код міста 0161 відіграє роль центрального елемента дизайну Future Z. Бутси мають мандаринову основу з чорним накладеним малюнком із шестикутників, що повторюються. Напис “A City United” нанесений на задник, а білі шнурки контрастують з іншими елементами образу.

колекція одягу MCR A City United

Одяг у колекції представлен спортивним костюмом, футболкою, худі та капелюхом у перевернутій колірній гамі бутс. До її темної основи одежі додано мандаринові акценти. Вони відображаються у вигляді напису «A City United», який є у прорізі для спонсора на футболці, та у виносці «0161», який з’являється всюди.