Консорціум із Катару близький до набуття прав на «Манчестер Юнайтед».

Група інвесторів, що має зв’язки з королівською родиною Катару, готує відповідну пропозицію до п’ятниці, коли встановлено «м’який» дедлайн. Консорціум не входить до Qatar Sports Investments, яка володіє «Парі Сен-Жермен», хоча очікується, що з Нассером Аль-Хелаїфі, президентом французького клубу, будуть проведені консультації. Катарці впевнені, що їхня пропозиція перевершить усі пропозиції конкуруючих груп, включаючи британського бізнесмена та вболівальника «Юнайтед» сера Джима Реткліффа.

На «МЮ» претендують п'ять інвесторів

Катарці мають підтримку шейха Таміма бін Хамада Аль Тані, еміра країни, який, як кажуть, також є шанувальником «Юнайтед». Емір зацікавлений у тому, щоб Катар скористався успіхом першого в історії чемпіонату світу з футболу на Близькому Сході минулого року та інвестував у команду Прем’єр-Ліги. Спочатку передбачалося, що катарська пропозиція стосуватиметься невеликої частки, але тепер більш імовірною виглядає пропозиція про повне поглинання.

Сім’я Глейзеров, яка володіє «Юнайтед» з 2005 року, оголосила у листопаді про своє бажання продати весь клуб чи хоча б його частину. Raine Group, яка займається розглядом потенційних пропозицій, також чекає на пропозиції із Саудівської Аравії та США. У зацікавлених сторін є час до 10 години вечора в п’ятницю, щоб подати пропозицію у вигляді одного параграфа, що супроводжується підтвердженням наявності коштів, хоча будь-які пізніші пропозиції також будуть прийняті до уваги.

Глейзери оцінили «Юнайтед» у 6 мільярдів фунтів стерлінгів. Американці контролюють клуб з того часу, як Малкольм Глейзер придбав контрольний пакет акцій у травні 2005 року.