Баварія цього сезону завоювала вражаючий дев’ятий титул поспіль у Бундеслізі, і тепер увага мюнхенців переключається на наступний сезон. Тим більше, клуб і компанія Adidas випускають нову виїзну футболку на сезон 21/22. Німецькі чемпіони одягли нову форму у фінальному матчі сезону проти ФК Аугсбург.

Гостьова форма Баварії 21/22

Всі люблять чорно-золоту форму, і минулого сезону у нас було кілька гравців у цій категорії, включаючи варіанти від Аякса та Вест Хема + виїзна форма Барселони. У сезоні 21/22 цей дизайн Adidas передає дев’ятиразовим чемпіонам Німеччини. У формі відображено як данину поваги самому місту Мюнхен, так і данину неймовірному успіху клубу, особливо останні дев’ять сезонів.

Гостьова футболка Баварії 2022

Дизайн нової футболки для гостей вражає своїми золотими вставками, які особливо вирізняються на чорній основі. Герб клубу, літери та цифри на звороті, брендинг та логотип спонсора — всі виконані золотим кольором, що є очевидним натяком на трофеї, які клуб виграв за останні роки.

Також відзначимо тонкий точковий малюнок на грудях у двох областях, що надає дизайну додаткову глибину.

Гостьова форма Баварії 2022

Прямо під коміром з круглим вирізом на спині знаходиться родзинка джерсі – Münchner Kindl. Символічна фігура міста Мюнхена зображена на майці та символізує зв’язки клубу зі столицею, нагадуючи про коріння найуспішнішого клубу Німеччини.

Взагалі, гостьова форма Баварії 21/22 зараз є об’єктивно однією з найпривабливіших на тлі вже випущених форм від топових європейських клубів. Вкотре переконуємось, що поєднання чорного та золота — безпрограшний варіант як для форми, так і для футбольного взуття.