Футболіст «Аль-Насра» Джалоліддін Машаріпов розповів, як португальський форвард команди Кріштіану Роналду поводиться в житті.

Футболіст "Аль-Насра" Машаріпов заявив, що зарплата Роналду гравців клубу не хвилює

«Роналду з першого дня налагодив контакт із командою. З мовою проблем немає, вона легко спілкується з усіма. З місцевими – англійською, тому що багато вільно розмовляють нею. З легіонерами – іспанською.

Його супроводжують охоронці та перекладач. Роналду зупинився в одному з найкращих готелів. Незабаром переїде в одну з розкішних вілл. Таку можливість надають іншим гравцям.

Зарплата Кріштіану нас мало турбує. В «Аль-Насрі» футболісти високого рівня, але Роналду – один із найяскравіших гравців в історії. Природно, йому платять великі гроші, але він на це заслуговує. У решти теж досить хороші умови.

Роналду в перші дні виступив перед нами і сказав, що ми маємо бути однією родиною, і кілька разів наголосив, що прийшов за трофеями. Він спілкується з усіма на рівних, тому повага до нього зростає щодня», – наводить слова Машаріпова спортивний портал.

2 січня Роналду став гравцем “Аль-Насра” із Саудівської Аравії, за контрактом з яким він отримуватиме €200 млн на рік. Також повідомлялося про додаткові бонуси для португальця та його родини.