“Вольфсбург” представив свою нову домашню форму з переможним дебютом у передсезонні. Водночас клуб вирішив презентувати і нову виїзну форму для сезону 22/23. Навіщо зволікати з інтригою, якщо можна задовольнити фанатів за раз?

Домашня та виїзна форма Вольфсбурга 22/23

Можна лише здогадуватися, як цей реліз залишився непоміченим із таким яскравим дизайном. За фактом, новий дизайн вийшов набагато раніше, оскільки «Вольфсбург» уже дебютував у ньому у передсезонному стиковому матчі. Матч закінчився перемогою «вовків» 9:1, але в центрі нашої уваги був радикально новий вид форми.

Домашня форма

Домашній дизайн виконаний у яскравому зеленому кольорі із трикутною сублімованою графікою, що дублюється по всій поверхні.

Домашня форма Вольфсбурга 2023

Темно-сині акценти на шиї та рукавах завершують домашню форму команди, пропонуючи приємний контраст поряд із брендингом та логотипом спонсора VW. Голову зеленого вовка можна знайти усередині темно-синьої області шиї.

Виїзна форма

Поряд із домашньою формою клуб також представив нову виїзну форму сезону 22/23. Вона виконана у стильному темно-сіро-зеленому кольорі.

Виїзна форма Вольфсбурга 2023

На відміну від домашньої футболки, вона виглядає лаконічно: світло-зелений вишитий логотип Nike на правій стороні грудей та зелено-білий логотип VfL Wolfsburg на лівій. Ці яскраві акценти на однотонній темній основі привертають до себе увагу.

Домашня та виїзна футболки Вольфсбурга 2023

Манжети рукавів і комір також виконані в зеленому кольорі, що є родзинкою джерсі. Обидва ці елементи доповнені темно-синьою смугою на кінці. Як і домашньому комплекті, голову зеленого вовка видно всередині темно-сірої області.