Як і останні два роки, компанією Adidas знову одночасно випускається домашня та виїзна форма Ліона на сезон 21/22. Домашня футболка 21/22 – це повернення французької команди до класичного вигляду, у той час як виїзна футболка презентована у абсолютно новому стилі. Вже можна сміливо заявити, що цей комплект форм є одним із найстильніших у майбутній європейській компанії серед усіх уже презентованих форм.

Олімпік Ліон завершить свій сезон домашнім матчем проти Ніцци, і зроблять вони це у своїй новій домашній формі на сезон 21/22. Adidas робить посилання до одного з найуспішніших періодів в історії клубу. Він був представлений разом із новим чином клубу. Усі деталі, приховані у загальному дизайні, представлені у класичних клубних кольорах, що відображають філософію та історію команди.

Домашня форма Ліона 2022
Домашня форма Ліона 2022

Домашня футболка Ліона повернула класичний вигляд, що вперше дебютував у 70-х, а потім знову, коли вони виграли шість із семи титулів поспіль у сезоні 2001/02. Він поставляється з традиційною білою основою, але переходить у класичну «площину» зі смугою, що проходить ліворуч футболки.

Смуга включає синій і червоний кольори, які складають класичне забарвлення клубу. Такий образ, напевно, сподобається фанатам. І саме у цій смузі проявляються додаткові деталі із сублімованим левом на гербі клубу, що повторюється всюди.

Виїзна форма Ліона 2022
Виїзна форма Ліона 2022

Для виїзної форми був придуманий новий зовнішній вигляд, підкреслений сублімованою графікою, яка поширилася по всій площі футболки. Вона надає формі більш глибокої текстури, поєднуючи різні відтінки червоного з темно-синіми деталями на комірі, манжеті та трьох смугах, що знаходяться на плечах.