Повернувшись до вищої ліги, клуб Венеція разом із компанією Kappa випускають нову домашню футболку на сезон 21/22. Дизайн є відрізняється виглядом, натхненим венеціанськими деталями та іконографією, що ще раз підкреслює довгоочікуване повернення клубу в серію А.

Домашня форма Венеції 21-22

За останні кілька років Венеція отримала гарну репутацію завдяки випуску унікальних по дизайну комплектів форм. Особливе здивування викликало й те, що італійська команда припинила свої стосунки з Nike та розпочала співпрацю з Kappa. Це оголошення було зроблено в червні, що співпало з підтвердженням повернення Венеції до Серії А. І ось ми отримуємо перший реліз із новою домашньою футболкою клубу на сезон 21/22. На щастя, новинка продовжує спадщину видатних футболок, якими останнім часом почали славитися венеціанці.

Домашня форма Венеції 2022

До речі, дизайном домашньої форми займалося нью-йоркське креативне агентство Fly Nowhere у співпраці з Kappa. Основа футболки демонструє текстуру венеціанської стіни із принтом trompe l’oeil. Він створений із фотографій старих фасадів, зроблених навколо лагуни, піднімаючи цей предмет над стандартним плоским чорним верхом і робить його унікальним для міста.

Домашня футболка Венеції 2022

Текстурована чорна основа прикрашена вражаючими золотими елементами, натхненими позолоченими церквами, пам’ятниками та палацами міста, а також загальним історичним значенням золота у венеціанському мистецтві та торгівлі. Все це посилання на періоди пізнього середньовіччя і раннього Відродження. Зокрема, на футболці зображені золоті зірки легендарної Базиліка Сан-Марко, розташовані у вигляді літери «V».

Однією з найвизначніших особливостей останніх футболок Венеції є наявність напису «Venezia» замість традиційного спонсора, і він знову з’являється тут у золоті, гордо сидячи на вищезгаданому зображенні «V». Помаранчевий і зелений кольори зливаються воєдино у прапорі, розташованому у верхній центральній частині грудей, як данина шанувальникам, тоді як ці клубні кольори також підкреслюють оформлення коміра і рукавів.