Компанія New Balance представила домашню форму Роми сезону 22/23. У дизайні є фірмова червоно-жовта палітра Giallorossi, яка поєднується з графічним принтом, запозиченим з клубного герба 1930-х років.

Домашня форма Роми 22/23

Другий сезон може бути непростим для римлян. Після сильного старту легко не досягти тих висот, яких було досягнуто в дебюті. На щастя, це не стосується співпраці New Balance та Роми. Спортивний бренд пропонує акуратний дизайн, наповнений традиціями. При цьому все виглядає досить свіжим.

Домашня форма Роми 2023

Домашня форма Роми 22/23 є двоколірним поділом класичного червоного кольору, до якого приєднується сублімована графіка. Вона проходить через корпус, а жовте оздоблення завершує знайомий усім образ.

Домашня футболкаРоми 2023

Нову сорочку доповнює піднятий комір на ґудзиках із жовтою обробкою. Відзначимо також і манжет у тон + форму спини, що повторює, вставку для вентиляції. Слова «Figli di Roma» розміщені на шиї ззаду на знак поваги до зв’язку між містом, командою, яка носить його ім’я, та тими, хто носить майку.

Капітан AS Roma Лоренцо Пеллегріні сказав: “Кожна деталь цієї футболки говорить про нерозривний зв’язок нашої команди з Римом. Тому носити цю форму на полі ще цікавіше”.