Підтверджуючи чутки, що давно ходять, Jordan все ж випускають нову домашню футболку ПСЖ сезону 21/22, що ознаменувало четвертий рік співпраці бренду і клубу.

Домашня форма ПСЖ 21/22

Чотири роки змін, що змінюють культуру футболу, і тепер бренд Jordan та ПСЖ повертають Jumpman додому. Це величезний крок для баскетбольного бренду, який вперше бере на себе ініціативу Nike над виробництвом домашньої футболки в сезоні 21/22. І, погодьтеся, це дуже незвично, коли баскетбольний бренд формує стиль для футбольного клубу. Це робить футбольну культуру ще більш унікальною та універсальною.

Домашня форма ПСЖ 2022

Темно-синя та червоно-біла кольорова гама, якою володіє домашня форма ПСЖ 21/22, зберігає традиції клубу. У той час як Jumpman займає своє місце на передній частині футболки, коли решта дизайну відрізняється від недавнього образу.

Домашня футболка ПСЖ 2022

Класична темно-синя база, як і раніше, присутня, але червоно-білий, завершальний знаменитий триколор, додається до коміра та манжетів. При цьому помітна відмова від традиційного зовнішнього вигляду центральної смуги Hechter. Не те щоб розробники повністю збожеволіли і вирішили перекроїти класику. Придивіться, ви все одно зможете побачити цей елемент на місці у тональному виконанні.

Ну і, звісно, ​​шорти. Вони виводять стосунки з баскетболом на новий рівень. Тут вже очевидна баскетбольна стилістика пошиття, що є посиланням на стартову форму Chicago Bulls. Це видно зокрема по ромбоподібних бокових панелях та червоній окантовці на рукавах та комірі футболки. Ці деталі наносять на поле класичну баскетбольну іконографію. Що ж, сміливий експеримент, на який приємно дивитися.