У Олександра Ляказетта закінчився контракт з Арсеналом, тому він повернувся в Олімпік Ліон. Так, це той самий клуб, до якого він вперше прийшов у 2003 році у віці 12 років. І ось клуб використав його повернення, щоб показати свою нову домашню футболку для сезону 22/23.

Показ футболок іноді може бути трохи екстравагантним, але команда Ліги 1 «Олімпік Ліон» вирішила вбити двох зайців одним пострілом, прийнявши блудного сина Алекса Ляказетта. Нагадаємо, що для французького клубу це один із найбільших нападників у своїй історії. Тому гріх було з презентацією гравця не презентувати заодно й нову форму.

Минулого сезону домашня форма повернулася до класичного вигляду, що вперше з’явився у 70-х роках. Тоді клуб виграв шість із семи титулів поспіль, починаючи з сезону 2001/02. Ех, славні були часи. Але ж ми не про це. Ми тут про стиль нової футболки.

Ляказет показав нам форму з традиційною білою основою. Проте до стилістики повернулася ще й класична смуга по центру. Вона включає синій і червоний кольори, які складають класичні кольори клубу. Три смужки на плечах пофарбовані в той же синьо-червоний колір, що надає дизайну завершеності та індивідуальності. А от комір знову стає круглим без зайвих геометрій, що також нас відсилає до класичної форми. Загалом усе спрямоване на мінімалізм, але зі ставкою на традиції. Якщо чесно, то форма Ліона виглядає звичною та ідеальною.