Компанія Hummel представляє домашню футболку Евертона на сезон 22/23. Модель виконана у традиційному синьому кольорі та прикрашена візерунком у вигляді вежі, нанесеним методом гарячого тиснення. Він повторюється по всій футболці, натхненній культовою вежею принца Руперта.

Домашня форма Евертона 22-23

Мало що так символізує клуб, як його герб. Досить згадати розчарування, спричинене спробою клубу змінити емблему у 2013 році, аби зрозуміти, наскільки фанати «Евертона» пристрасно ставляться до свого минулого. Технічний партнер Hummel зміг знайти правильний підхід, аби потішити пам’ять фанатів.

Домашня форма Евертона 2023

Центральним елементом герба клубу “Евертон” є культова вежа принца Руперта, також відома як “Евертонська вежа”. Вона нерозривно пов’язана з районом “Евертон” з моменту її спорудження у 1787 році. Нова домашня форма Евертона 22/23 з візерунком вежі, що повторюється по всій футболці, контрастує з білими акцентами з боків та на круглому комірі.

Домашня футболка Евертона 2023

Вперше традиційні чотири шеврони на рукавах укорочені до двох. Завдяки цьому вийшов разючий контраст між вишитим візерунком і білими деталями з боків. Також відзначимо білий колір на шиї, який посідає центральне місце. Позаду горловина прикрашена знаменитим мотивом вежі принца Руперта, який є важливим елементом бренду Everton.

Дивіться також: Виїзна форма Евертона сезону 21/22