Використовуючи традиційну чорно-жовту форму у смужку, під патронатом PUMA виходить нова домашня форма Боруссії Дортмунд 22/23. До речі, нова футболка дебютувала на полі коли BVB зіграли з Гертою в останньому ігровому дні сезону 14 травня.

Домашня форма Боруссії Дортмунд 22/23

Клуб, заснований 19 грудня 1909, явно відрізнявся від інших німецьких клубів. 18 молодих людей зібралися разом, щоб заснувати Ballspielverein Borussia у готелі «Zum Wildschütz» на Борзігплац. І саме це легендарне місце народження послужило джерелом натхнення для домашньої джерсі цього сезону. Домашня форма Боруссії Дортмунд 22/23 зі спеціальною графікою відображає вікна готелю Wildschütz. І все це за традицією оточене чорними смугами.

Домашня форма Боруссії Дортмунд 2023

Таким чином, у нас знову традиційна жовта футболка із чорними смугами. Наголошуємо, що це не чорна футболка із жовтими смугами. Між цими двома виконаннями кардинальна візуальна різниця. У результаті можна сказати, що здалеку дизайн виглядає трохи нудно.

Дивіться також: Виїзна форма Боруссії Дортмунд сезону 21/22

Однак при найближчому розгляді деталі цієї форми дійсно виділяються, піднімаючи її над посередністю. Саме ці деталі із чорними смугами й рятують посередній дизайн. Смуги поступаються місцем лого спонсора. Але вся фішка в тому, що логотип не просто вбудований у спільну стилістику. Він витісняє собі особливе місце по центру грудей, акцентуючи на собі увагу.

Домашня футболка Боруссії Дортмунд 2023

А ще хочеться звернути увагу на напис “Borussia Verbindet”. Він розташован на горловині чорно-жовтої майки. Дрібниця, а все одно при детальному розгляді привертає увагу.

Нова домашня форма Боруссії Дортмунд 22/23 представлена ​​у двох варіантах. В оригінальному виконанні на нас чекає високоякісна тканина ULTRAWEAVE і вологовідвідна технологія dryCELL. Ці технології роблять роблять майку найлегшою і зручною з будь-коли створених PUMA. Версія Replica виготовлена ​​з 100% переробленого поліестеру з технологією поглинання поту dryCELL, яка забезпечує сухість і комфорт протягом всієї гри.