Була офіційно презентована домашня форма Боруссії Дортмунд 21/22, оскільки команді вже настав час акцентувати увагу на наступний сезон. Звичайно ж, новий комплект випустила компанія Puma, яка знає, до чого її приурочити. BVB представить нову форму в останньому домашньому матчі сезону проти «Байєр-04» із Леверкузена.

Домашня форма Боруссії Дортмунд 21/22

Це цікавий час для Боруссії. Після невдалого за їхніми мірками сезону їм вдалося пробитися до зони Ліги чемпіонів у Бундеслізі. Як то кажуть, завдання-мінімум виконане.

Але зараз ми вступаємо в ту стадію, коли ходять чутки про те, хто з їхніх зіркових гравців шукатиме нові пасовища на європейських просторах. Незважаючи на те, що ми точно не знаємо, чи нову форму носитимуть такі люди, як Джейдон Санчо та Ерлінг Холанд, команда розкриває свій новий домашній образ наступного сезону.

Нова футболка виконана у традиційному для Дортмунда жовтому кольорі з тонкими чорними смугами на рукавах, які створюють класичний контраст із жовтим.

До речі, нова форма відрізняється від останніх новинок покращеною продуктивністю. Домашня форма Боруссії Дортмунд 21/22 виконана зі 100% переробленого поліестеру з передовою технологією терморегуляції PUMA dryCELL. Це забезпечує безкомпромісну посадку та мобільність, зберігаючи спортсмена сухим та в комфорті. Джерсі поєднує надлегку жакардову структуру із задньою частиною джерсі для покращення повітропроникності під час інтенсивних тренувань.