Баварія – чемпіон Бундесліги вдесяте поспіль. Проте німці, які достроково завоювали золото, вже націлюються на 11-й титул. З цього приводу компанією Adidas було презентовано нову домашню форму Баварії 22/23 у знайомому нам виконанні з посиланням на минуле. Новинка дебютувала 8 травня у домашньому матчі проти «Штутгарта».

Домашня форма Баварії 22/23

Adidas повернулися до традиційнішого відтінку червоного кольору після двоколірної новинки цього сезону. У дизайні червона основа з’єднана білими обручами різної товщини, розташованими по всьому корпусу. Білий комірець та манжети завершують образ чемпіонів Бундесліги.

Домашня форма Баварії 2023

Білі смужки надають нового вигляду простий червоній сорочці, але, схоже, саме вони повинні робити на собі акцент. Це дивно, враховуючи недавню тенденцію надихатися чимось із минулого клубу чи його досягненнями. У нашому випадку можна констатувати, що попередній дизайн трохи освіжили без зайвих проблем.

Домашня футболка Баварії 2023

Крім того, на ознаменування вручення «Баварії» десятого поспіль чемпіонства Бундесліги команда носитиме на грудях одноразовий спеціальний значок «Serienmeister» («Серійні чемпіони»). Він також буде доступним для вболівальників у магазині. Цей унікальний відбиток робить майку єдиним нагадуванням про історичну серію титулів.

Дивіться також: Домашня форма Баварії сезону 21/22