Відзначаючи 30-й титул клубу в Бундеслізі, Adidas випускає домашню форму для Баварії на сезон 21/22, яка вперше має п’яту зірку над гербом.

Домашня форма Баварії 21/22

Небагато відступивши від своїх звичаїв, Баварія вперше представила свою нову виїзну форму ще у травні, а лише за нею клуб представляє свою нову домашню футболку від Adidas на сезон 21/22. Темно-червоний дизайн включає V-подібну червону смугу від грудей вниз із контрастними білими акцентами на рукавах, принтами спонсорів та трьома смугами на плечах. Знаменитий слоган клубу “Mia san mia” займає почесне місце на спині футболки нижче шиї. Проте саме п’ята зірка, додана до значка клубу на честь його 30-го титулу в Бундеслізі, є найголовнішою родзинкою нової футболки.

Форма виготовлена ​​із PRIMEGREEN — серії перероблених матеріалів з високими експлуатаційними характеристиками, що робить екологічність основою інновацій. Матеріал оснащений останньою розробкою Adidas в області регулювання температури HEAT.RDY – KEEP COOL, яка розроблена для того, щоб гравці відчували себе прохолодно, сухо та впевнено під час гри. Репліка сорочки пропонує аналогічні переваги завдяки включенню технології AEROREADY – FEEL READY, що забезпечує зручність та якісну вентиляцію, оскільки вона вбирає вологу та створює відчуття сухості.