«Астон Вілла» та Castore розпочинають своє нове партнерство випуском домашньої форми клубу на сезон 22/23. Вона поставляється в традиційному бордовому та синьому кольорах і віддає шану минулим нагородам клубу.

Домашня форма Астон Вілли 22/23

Прийнявши естафетну паличку від Kappa, Castore продовжує своє прагнення світового спортивного панування, представивши свою першу футболку з новою командою Прем’єр-ліги. Свіжа домашня форма Астон Вілли 22/23 поєднує в собі неперевершену спадщину, відображену в дизайні, та технічні інновації. За традиційним зовнішнім виглядом ховаються передові інженерні рішення та найсучасніші тканини.

Домашня форма Астон Вілли 2023

Тонкі шеврони на тканині уособлюють трофеї, завойовані протягом усієї престижної історії клубу. Ергономічні панелі та класична бордово-синя кольорова палітра черпають натхнення у витонченому та стриманому стилі клубу.

Домашня футболка Астон Вілли 2023

Отвори, що вирізають лазером, забезпечують вентиляцію, а легкі та еластичні тканини гарантують неперевершений комфорт, як і обтічний комір з V-подібним вирізом. Футболка прикрашена 3D-силіконовим клубним гербом. Вона буде присутня як на репліках, так і у версії Pro. Також на зворотному боці футболки під коміром зображено культовий клубний лев.