Відзначаючи 35-річчя Мессі, компанія adidas представила модель L10NEL M35SI – останній фірмовий випуск X Speedportal для аргентинця. Також це перший реліз з того часу, як він виграв чемпіонат світу.

adidas X Speedportal L10nel M35si

35-річний аргентинець вже майже два десятиліття творить історію, а з 2006 року у нього на ногах «Три смужки». Щоб це якось особливо відсвяткувати, adidas випускають «L10NEL M35SI» X Speedportal — останню фірмову версію для форварда «ПСЖ».

бутси adidas X Speedportal L10nel M35si

Нагадаємо, що на ЧС-2022 Мессі був взутий у X Speedportal “Leyenda”, в яких підняв головний кубок над своєю головою. Новинка adidas X Speedportal L10nel M35si бере елементи дизайну з попередніх бутс аргентинця, а це означає, що до них перейшла більш ніж десятирічна історія фірмового дизайну.

фірмові бутси Мессі 2023

Офіційна кольорова гама бутс – “Team Solar Orange / Silver Met / Core Black”, але в стилістиці кольору так намішані, що важко їм призначити ролі. Помаранчевий можна назвати основним кольором, коли роль інших – створювати складну візуалізацію, суть корою виробник не спромігся пояснити.

підошва adidas X Speedportal L10nel M35si

Звичайно, ми вже бачили цю модель на полі, оскільки Мессі грав уже в них минулого тижня. Незрозуміло чому офіційний реліз оголосили тільки зараз, коли всі вже бачили новинку на аргентинці. І так, думаємо, всі відзначили шифрування імені в L10nel M35si, яке включає його знакове число 10 і його вік.