Adidas офіційно представив бутси X Speedportal «Leyenda» для Ліонеля Мессі. Це було очікувано, тому що головній футбольній зірці бренду потрібно було в чомусь особливому грати у Катарі.

Adidas X Speedportal «Leyenda»

Ліонель Мессі бере участь у своєму п’ятому та, ймовірно, фінальному чемпіонаті світу. Зважаючи на значущість цієї події, adidas надав аргентинцю нові фірмові бутси. X Speedportal «Leyenda» – це повернення до того, з чого все почалося. Саме тому ми знову бачимо дизайн, натхненний бутсами adidas F30, які він мав на чемпіонаті світу 2006 року.

Перший чемпіонат світу Мессі пройшов 16 років тому у Німеччині, і, схоже, саме там adidas черпав натхнення для створення нового фірмового образу для X Speedportal. Золото в дизайні – це пряме посилання до adidas F30 ЧС 2006 року, а поєднання чорно-білої фірмової символіки з трьома смугами на верхній частині – це вже класика в чистому вигляді.

бутси Мессі Adidas X Speedportal «Leyenda»

Деякі тонкі сині деталі можна спостерігати на задній частині коміра через графіку на підйомі, а кінчики шипів натякають на його рідну країну. Важко не помітити і цифри 10 + логотип Мессі, які зображені на заднику кожної бутси. Підошва сяє золотим хромом, символізуючи досягнення Мессі за його кар’єру.