Ті гравці, кому за двадцять, побачивши бутси X Speedflow вперше, неминуче згадають епоху моделі F50. Це культова модель 2000-х в історії футболу. Вона майже повернулася на ринок завдяки новій версії швидкісного силуету від німецького бренду. Приймаючи контури моделі F50 того часу, X Speedflow є гідним спадкоємцем лінійки. Вони, як і раніше, втілюють у собі поняття швидкої та динамічної гри. Але якщо стиль має величезний успіх, що можна сказати про функціональні характеристики бутс? В нас на огляді бутси Adidas X Speedflow+. І ми готові вам розповісти наші враження про новинку 2021 року.

Перед прочитанням цього огляду рекомендуємо оцінити нашу думку про бутси Adidas X Speedflow. 1 (версія зі шнурками).

Незалежно від того, чи є ви професіоналом або любителем, критерій комфорту, як і раніше, важливий. Якщо пара вже здається схваленою багатьма професійними гравцями, оскільки її відносили буквально в кожній футбольній лізі, то настав час вам дізнатися думку від непрофесіоналів. Так би мовити, від таких самих, як і ви. Зараз поділимося нашою думкою, по-братськи.

Дизайн

Що б ви не говорили, стиль завжди буде визначальним фактором під час вибору бутс. Чому? Тому що він майже завжди є першим фактором, на який гравець звертає увагу. А для X Speedflow це не проблема!

Adidas X Speedflow+

Adidas X Speedflow без шнурків — гідний спадкоємець лінійки F50 2000-х років. Бутси мають силует, близький до того, що ми вже знали на старих Adidas f50 Adizero Prime. Це ми про агресивний зовнішній вигляд, обтічність та яскравий дизайн. Такі бутси завжди чудово виділяють гравця на полі та не дозволяють залишитися непоміченим.

Комфорт

Рік тому, коли ми хотіли протестувати X Ghosted, ми запитували себе: як ми зможемо впхнути в них ногу? У перших ревізій бутс матеріал був досить твердим. Так ось, забудьте все, що ви знали про X Ghosted. У X Speedflow ви не відчуєте жодного дискомфорту як при взуванні, так і при носінні бутс. Ширина та м’якість матеріалу дуже зручна для взування. Це відразу відчувається навіть за першої примірки. Новий матеріал Primeknit, покритий тонким шаром силікону, забезпечує відмінну гнучкість і насамперед адаптивну посадку по стопі.

бутси Adidas X Speedflow+

Пара ідеально відповідає формі стопи, а матеріал комфортно обтягує її анатомічні особливості. Ми пробували цю модель на гравцях з кісточками, що випирають, і з нестандартним розташуванням пальців ніг. Все було супер!

Якщо у вас тонкі або широкі ступні, пара точно вам підійде. Це справжній крок уперед для цього силуету. З боку п’яти ви також почуватиметеся добре за рахунок вставок із піноматеріалу. До речі, вони також допомагають бутсам впевненіше фіксувати ступню, хоча іноді відчуваються марними в конструкції.

Робота з м’ячем

І тут Adidas X Speedflow+ вміють переконувати завдяки своїм сильним елементам. З дуже тонким матеріалом пара демонструє справді гарне почуття м’яча. Відчувається якісний його зачіп завдяки текстурованому матеріалу верху.

огляд Adidas X Speedflow без шнурків

Однак потрібно мати хорошу техніку, так як м’яч відчувається максимально чутливо. Все це відбувається завдяки тонкощі верху. У плані почуття м’яча – це круто, а ось у плані надійності – не дуже.

Маневреність

Якщо ми говоримо про маневреність, то, значить, час сказати кілька слів про підошву. У нашому випадку новий силует X від Adidas зберіг елементи старого X Ghosted. В Adidas X Speedflow+ використовується технологія Speedframe і вставка з вуглецевого волокна Carbitex. Завдяки карбонової вставці носочна зона трохи пружинить, що допомагає при прискореннях. Чи це лише думка, яку нам нав’язав бренд? У будь-якому випадку, навіть якщо це просто думка, це надає певної впевненості при ривках.

адідас икс спідфлоу

Підошва дуже податлива і чуйна. Має гарне зчеплення завдяки шевронним шипам, призначеним для прискорення. Бутси також забезпечують хорошу стійкість при зміні напряму та стабільно поводяться за будь-яких типів рухів.

Надійність

Тонкий верх — найслабше місце X Speedflow. В’язаний трикотаж має певні властивості, які роблять його одним із найцікавіших матеріалів на сьогоднішній день. Звичайно ж, його недоліком буде незручність чищення та слабка стійкість до розривів.

тест бутс Adidas X Speedflow+

Але, крім поняття естетики, також важливо відзначити, що пара була в центрі деяких негативних відгуків від професійних гравців. Гравці опублікували в соціальних мережах повідомлення, де були показані розірвані бутси. Неміцний матеріал верху дуже зручний, проте шипи ваших опонентів можуть цей матеріал неабияк зіпсувати.

Ціна-якість

Як і всі топові бутси без шнурків від Adidas, X Speedflow+ стоять пристойно. Орієнтовна вартість пари – 280 євро. Це ціна, яку можна пояснити чудовою якістю взуття та її технологічними можливостями. Це все, звичайно, добре, але модель залишається важкодоступною для широкого загалу. Для професійних ігроків — це доступне задоволення, але як бути з іншими гравцями?

Adidas X Speedflow зі шнурками
Adidas X Speedflow.1

Альтернатива – версія X Speedflow.1 зі шнурками. Модель зараз доступна за приблизною ціною 220 євро. Вона, до речі, за рахунок наявності шнурівки в деяких моментах навіть зручніша за версію +. Особливо її перевага помітна, коли матеріал верху з часом потягнеться. Завдяки шнурівці якість посадки стопи залишиться незмінною.

Висновок

Ми маємо гідний спадкоємець моделі F50. І це радує! Зручні, тонкі, легкі та швидкі бутси – це все, що робило цю пару успішною у минулому. Сьогодні ці якості доступні із сучасними технологіями завдяки силуету X Speedflow від Adidas. Новинка 2021 особливо виділяється на тлі останніх Predator Freak і Copa Sense, а також становить пряму конкуренцію Nike Mercurial. Загалом, це відмінні бутси, але, на жаль, вони доступні або для професіоналів, або для тих, кому не шкода витратити пристойну суму грошей на взуття.