Компанія adidas починає свій рік із випуску бутс Predator Precision Archive. Цим релізом бренд повертає культовий образ, вперше випущений 2000 року обмеженим тиражем.

adidas Predator Precision Archive

Accelerator — один із найкультовіших образів для одного з найкультовіших силуетів усіх часів. Однак версія цієї моделі Precision дозволила досягти успіху оригіналу. Новий образ від Adidas перед Євро 2000, в якому було замінено гумові елементи на тонші ребра, здобув успіх.

Ці бутси також постачалися з липучкою на відкидному язичку та зі змінними шипами Traxion, які дебютували у футболі саме у лінійці Predator. А ще багато бутсів Predator Precision запам’ятали завдяки Девіду Бекхему та його легендарному голу зі штрафного у ворота Греції.

бутси adidas Predator Precision Archive

Зовнішній вигляд моделі Precision є синонімом Бекхема. Саме тому перевипуск Predator Precision Archive набуває абсолютно нової кольорової гами, яка була особливою для колишнього капітана збірної Англії. Цей яскравий образ був представлений на фірмовій версії Predator LZ, яку він носив під час свого виступу за Лос-Анджелес Гелаксі у 2012 році.

перевидання adidas Predator Precision

У результаті ми отримуємо офіційну колірну гаму “Ftwr White/Core Black/Team Shock Pink”. У ній біла основа поєднується з чорним логотипом та гумовими елементами, коли рожевий спалах привертає до себе увагу на культовому язичку.

Як і в інших перевиданнях Predator, сьогоднішні бутси Precision Archive виконані на базі сучасних технологій хоч і мають класичний зовнішній вигляд.