Небагато гравців в історії футболу удостоїлись честі носити золоті бутси, але Зінедін Зідан, безумовно, був одним із них. Для його останнього сезону в 2006 році adidas надав йому золоті бутси Predator Absolute, і тепер, напередодні зимового чемпіонату світу, німецький бренд повертає цю модель на ринок.

Adidas Predator Absolute Gold

Давайте трохи згадаємо історію. 2006 рік, Німеччина. Найбільша футбольна сцена, найяскравіші зірки. Серед них Зідан сяяв золотом Predator Absolute, передаючи естафету наступному поколінню французького футболу. Тоді Зізу протягнув Францію у фінал ЧС, обіграв бразильців і навіть забив легендарному Буффону.

Зідан в Adidas Predator Absolute

Сьогодні ж adidas представляє обмежену серію культових золотих бутсів Adidas Predator Absolute Gold, які востаннє бачили на чемпіонаті світу з футболу 2006 року. Бутси традиційно виконані з відкидним язичком та з вигнутими гумовими елементами на поверхні.

Свіжий реліз точно повторює дизайн оригіналу, але відрізняється сучасною підошвою від бутс adidas Predator Edge, що забезпечує сучасну посадку і продуктивність.

Звичайно, це не вперше, коли adidas перевипускає Predator Absolute. Ми пам’ятаємо цю модель у стильному біло-чорному образі ще у 2020 році як частину паку Eternal Class. Була й золота версія “25 Years of Predator”, випущена ще 2019 року. Але сьогоднішній реліз видається більш значущим. Можливо, це тому, що Зідан останній раз його носив на ЧС, а також через те, що adidas не випускав у продаж цю версію цілих 16 років. Або, можливо, це просто одні з найкращих золотих футбольних бутсів усіх часів.