Як і у випадку з двома останніми оновленнями Predator, абсолютно новий Predator Accuracy стане хедлайнером паку adidas “Own Your Football”, в якому також представлені X Speedportal у новій колірній гамі з уже випущеними COPA. Перед вами логічне завершення модельного ряду.

adidas Predator Accuracy

Компанія adidas розпочала рік з вивчення архівів для перевидання Predator Precision, представленого в кольоровій гамі «Ftwr White/Core Black/Team Shock Pink». Запуск абсолютно нового Predator Accuracy наступного покоління з натяком на класичний вигляд Accelerator – це те, що точно оцінять фанати легендарної моделі.

Adidas Predator Accuracy випущені в колірній гамі Core Black/White/Team Shock Pink, і є частиною пака Own Your Football. Бутси були створені з акцентом на комфорт та точність. Перше, що слід зазначити, це відхід естетики від Predator Edge останнього покоління. Тепер зовнішній вигляд став більш схожим на Freak та Mutator.

бутси adidas Predator Accuracy

Ця зміна дизайну пов’язана з верхом Hybrid Touch та текстурою High Definition Grip, яка відрізняється набагато цілеспрямованішим розміщенням гумових елементів. Крім цього, конструкція верху стала також значно легшою та забезпечує більш щільну посадку.

Predator Accuracy

Подальші оновлення торкнулися коміра Primeknit, що складається із двох частин. Він полегшує посадку, а також покращує підтримку стопи, зберігаючи при цьому підвищену гнучкість. Внутрішній каркас забезпечує стабільність верху навіть за дуже динамічної гри, коли фасетка Power перерозподіляє вагу у бік передньої частини бутс, оптимізуючи передачу зусилля при ударі по м’ячу.

задник adidas Predator Accuracy

Запуск Predator Accuracy підтримується вже випущеними бутсами COPA Pure, які поєднуються з новою гамою кольорів X Speedportal “Team Shock Pink/White/Core Black”, де основний колір бутс стає рожевим.