Adidas представив модель OCEAUNZ – офіційний м’яч чемпіонату світу з футболу серед жінок в Австралії та Новій Зеландії 2023 року. Дизайн візуально натхненний природою та віддає шану безкрайньому австралійському ландшафту.

Adidas OCEAUNZ

Ми ще пам’ятаємо історичну перемогу Англії на жіночому Євро минулого літа, проте вже знаходимося на порозі наступного великого міжнародного турніру. ЧС серед жінок 2023 року пройде в Австралії та Новій Зеландії, а стартує він 20 липня.

OCEAUNZ – це дев’ятий футбольний м’яч, який adidas виробляє для чемпіонату світу з футболу серед жінок. Дизайн м’яча виконаний на білому перламутровому фоні у синіх та зелених тонах, натхнених унікальним австралійським ландшафтом. Відзначимо і візуальні ефекти, що нагадують безкраї гори Нової Зеландії та зв’язок Австралії з Індійським океаном.

м'яч жіночого ЧС-2023

Культурні знаки та ініціали обох країн, що приймають, відзначають зближення Австралії та Нової Зеландії, оскільки вони готуються прийняти цей показовий турнір. Австралійські візерунки були створені відомою місцевою художницею Черні Саттон, а маркування, яке представляє Нову Зеландію, було розроблено художницею з Ківі Фіоною Колліс.

м'яч Adidas OCEAUNZ

Як і Al Rihla (офіційний м’яч ЧС-2022 у Катарі), OCEAUNZ використовує ті ж технології, включаючи можливість передавати точні дані про м’яч, які будуть доступні офіційним особам відеоматчу в режимі реального часу. У поєднанні з даними про становище гравців та застосуванням штучного інтелекту інноваційна технологія робить свій внесок у напівавтоматичну технологію офсайду та пропонує відеопомічникам миттєву інформацію, що допомагає оптимізувати процес прийняття рішень.