Як тільки старша модель Adidas Copa Sense з’явилася на ринку, моделям цієї лінійки середнього рівня не приділяли практично жодної уваги. Але, погодьтеся, що найчастіше саме «середню» модель більше купуватимуть через її доступність. Однак серед оглядачів бутси Adidas Copa Sense.2 вважаються якимось другосортним релізом, якому ліньки приділяти час.

Враховуючи досвід попередніх випусків Adidas, ми можемо сміливо сказати, що саме напівпро моделі зроблять касу бренду. Тому ми вирішили протестувати ці бутси та поділитися своєю думкою про цей непомічений реліз.

Adidas Copa Sense.2

Відразу скажемо, що Adidas Copa Sense.2, найімовірніше, будуть привабливими для гравців з обмеженим бюджетом. Але наше завдання полягає в тому, щоб показати, що ці бутси багато хто даремно недооцінює. Ми намагатимемося аргументувати нашу позицію і довести, що напівпрофесійні моделі часом набагато вигідніше купувати, ніж найстарші версії.

Дизайн

Почнемо з візуального огляду. Саме на цьому етапі багато гравців сформували свою думку про цю модель, дивлячись суто на зовнішній бік, а не на те, що пропонують ці бутси зсередини. Чесно кажучи, ми не звинувачуємо тих, хто ухвалив рішення на основі лише візуального огляду.

бутси Adidas Copa Sense.2

Adidas Copa Sense.2 виглядають трохи дивно і насправді не такі модні, як професійна версія. Це багато в чому пов’язане з хвилястими візерунками на вершині з телячої шкіри та в синтетичній ділянці середньої частини стопи. Однак бутси виглядають гідно і здалеку практично не відрізняються від старшої версії.

Так, три смуги з боків і трохи інші забарвлення видають ці бутси та демонструють, що вони середньої категорії. Однак, по-перше, далеко не всі знають про такі візуальні відмінності між моделями. І, по-друге, не кожен вдивлятиметься в деталі дизайну під час гри або тренувань.

Посадка по стопі

Ось що нам найбільше сподобалося, то це комфортна посадка. Зразу говоримо, що ці бутси варто вибирати строго за своїм розміром. А наявність звичної системи шнурівки, яка дозволяє зручно регулювати посадку – це безперечна перевага. Особливо воно відчувається, коли матеріал верху після перших ігор починає трохи розслаблятися і адаптуватися до анатомії стопи. Шнурівкою зручно коригувати посадку та натяг матеріалу. У старшій моделі з індексом + таке, на жаль, не зробиш.

Також дивіться: Огляд бутс Adidas Copa Sense+

Саме собою це є важливим комерційним аргументом, надаючи гравцям олдскульну форму, якої не вистачає багатьом сучасним бутсам. А ще є актуальна внутрішня підкладка, яка забезпечує додаткову фіксацію. Верхня частина з телячої шкіри також має значний ступінь розтягування, який дозволяє вашій стопі почуватися максимально комфортно при будь-якій інтенсивності гри.

адідас копа сенс 2

Бутси тестувалися на ногах із середньою шириною стопи. Сіли з коробки досить комфортно, але повністю розкрилися за якістю посадки тільки через пару ігор. Це типово для шкіряних бутс, тому з цього до Adidas Copa Sense.2 ніяких питань немає.

Характеристики

Ми вже відзначили, що для цієї моделі не потрібно багато часу на обкатку, оскільки вся конструкція орієнтована на те, щоб ваша ступня могла природно рухатися всередині гнучкої оболонки. Навіть підошва має правильний природний вигин. Звичайно, головна перевага цих бутс — це верх з телячої шкіри. Він дуже гнучкий і прострочен там, де лінія розрізу утворює V на передній частині стопи.

носок бутс адідас копа сенс 2

Дивлячись на підйом, ви знайдете якусь подібність із будовою легендарних бутсів Nike CTR360. Нам сподобалося невелике додаткове набивання, при якому навіть найщільніші удари по м’ячу здаються досить комфортними. Це зона прийому та обробки м’яча у бутсах середнього цінового сегмента — справжній подарунок. Але найголовніше, що це не якийсь маркетинговий хід, а справді робочий інструмент.

Ціна

Звичайно, розумний цінник є головним козирем Adidas Copa Sense.2. У середньому за ці бутси доведеться віддати 120 доларів. Якщо подивитися на минулі релізи Adidas середнього рівня, то там ціна наближалася до позначки 150 доларів. Ця модель коштує приблизно, як і популярні Copa Gloro. Тобто цінник знаходиться у зручному діапазоні співвідношення ціни та якості, що й приверне увагу багатьох гравців з обмеженим бюджетом.

підошва Adidas Copa Sense.2

Висновок

Підсумуємо. Перед вами середній сегмент на натуральній шкірі, із зручною та регульованою посадкою та зі свіжим дизайном. За свій цінник бутси з коробки зручно сідають і дарують усі переваги шкіряної моделі, а опрацьована зона обробки м’яча — це ще один приємний бонус для гравців.

Якщо не вистачає грошей на Copa Sense.1 або Copa Sense+, це ідеальний варіант за свій цінник. По суті, альтернатив на ринку немає за цією ціною як у Adidas, так і у конкурентів. Так що рекомендуємо оцінити цього середнячка, який нас зміг приємно здивувати.