Завершуючи рік, Adidas дає уявлення про те, чим нас дивуватиме у 2023 році. Для цього бренд випускає тизерну версію COPA Pure Teaser SG. Це бутси наступного покоління, які є представниками лінійки COPA і йдуть за COPA Sense.

adidas COPA Pure

Лінія COPA є синонімом чудового комфорту, що надсилає нас до легендарної моделі Copa Mundial. Тепер бренд робить наступний крок, представляючи COPA Pure у вигляді тизера. Ця версія доступна лише для м’якого ґрунту. Вона має дуже традиційний вигляд, про що говорить її кольорова гама “Core Black/Ftwr White/Gold Met”.

бутси adidas COPA Pure

adidas COPA Pure відрізняється оновленою конструкцією верху, виготовленою з телячої шкіри замість K-шкіри. Це нестандартне рішення, тому що ми бачимо відмову від традиційного матеріалу, що є уособленням лінійки COPA. Однак ми впевнені, що це нововведення ніяк не позначиться на якості та комфорті футбольного взуття.

підошва adidas COPA Pure

Крім цього, верх має нову форму, розроблену для оптимального торкання та відчуття м’яча. Підошва, до речі, також була оновлена для покращення характеристик. Загалом, чекаємо офіційного релізу, щоб детальніше оцінити цю новинку та всі її відмінності від попередньої моделі.