Adidas, готуючись до вечорів Ліги чемпіонів, випускає свіжий пак Beyond Fast з новими колірними рішеннями для моделей X Speedportal і Predator Edge.

adidas Beyond Fast

Дизайн натхненний двома офіційними м’ячами Ліги чемпіонів від adidas: срібна основа запозичена з жіночого м’яча, а різнобарвні акценти – з чоловічого.

пак adidas Beyond Fast

Оновлені бутси X Speedportal представлені в сріблястому кольорі з кольоровими акцентами, що грають через брендинг із трьома смугами та через п’яту. Тут використовуються колірні рішення, як на чоловічому м’ячі ЛЧ. Після релізів Game Data, Shadowportal та нещодавньої версії Мессі, це вже четвертий дизайн для Speedportal з моменту випуску силуету.

adidas X Speedportal Beyond Fast

Що стосується Predator Edge, то тут схожа історія, що і з дизайном X Speedportal: срібляста основа + сплески кольору, які знову проявляються через брендинг Three Stripe на п’яті, а також гумові елементи Zone Skin в передній частині стопи.

adidas Predator Edge Beyond Fast

Виконання кольору на трьох смугах на бутсах здалеку виглядає розмитим, подібно до того, як це було зроблено на Predator Edge “Edge of Darkness”. Відмінний спосіб оновити брендинг, зробивши його свіжим та помітним за рахунок різних кольорів.