Росіянин може бути серед бізнесменів, який найближчим часом може інвестувати у бразильський футбол через неможливість проводити операції в Європі.

Одним із клубів, який може бути куплений підприємцем, може стати «Лондріна», яка виступає у другому дивізіоні. Зазначається, що у пріоритеті у російських інвесторів клуби найвищого дивізіону бразильського футболу. Серед них можуть бути «Атлетіко Мінейро» та «Сан-Паулу».

Як стверджує джерело, Абрамович хоче якнайшвидше повернутися у футбол і може стати одним із тих, хто купить бразильський клуб.

Нагадаємо, що у березні минулого року було оголошено, що Великобританія внесла Романа Абрамовича до списку санкцій, активи підприємця в країні були заморожені.

Пізніше керівництво Англійської прем’єр-ліги (АПЛ) відсторонило бізнесмена з посади голови футбольного клубу, у травні він продав “Челсі” американцю Тоду Боулі.

Абрамович придбав «Челсі» у 2003 році за 140 млн фунтів стерлінгів. З того часу лондонський клуб п’ять разів став чемпіоном АПЛ, по два рази виграв Лігу чемпіонів та Лігу Європи, п’ять разів завоював Кубок Англії, тричі – Кубок англійської ліги.