“Ювентус” представив свою нову третю форму сезону 22/23 від adidas. Вона дебютує в неділю, 11 вересня, коли клуб прийме “Салернітану” на стадіоні “Альянц”.

Третя форма Ювентуса 22/23

Для третьої футболки «Ювентуса» 22/23 adidas вивчив історію клубу, щоб вибрати два кольори, які відігравали помітну роль у їхньому минулому. Як ви вже зрозуміли, цими квітами став рожевий та синій. Тут вони об’єднані, щоб створити унікальний візерунок-калейдоскоп для футболки, просоченої історією, але спрямованої на майбутнє.

Третя форма Ювентуса 2023

Цей комплект приєднується до вже випущених домашніх та виїзних футболок, і закриває гардероб Старої Леді, сподіваючись досягти успіху всередині Серії А та в Лізі чемпіонів.

Футболка вирізняється вражаючим дизайном, який знову обігрує зірки, присутніх на європейських вечорах. Власне цей же підхід у дизайні був обраний і для виїзної футболки. У третьому комплекті зірка наново опрацьована як частина калейдоскопічного візерунка, вбудованого в тканину. Сині акценти на комірі та манжетах рукавів доповнюють білі смужки на плечах + білі логотипи, що виділяються на яскравому джерсі.

Запасна форма Ювентуса 2023

Нова футболка виготовлена ​​із 100% перероблених матеріалів та оснащена останніми інноваційними матеріалами adidas – HEAT.RDY – KEEP COOL, розробленими для того, щоб гравці відчували себе прохолодно, сухо та впевнено під час гри за рахунок оптимізації розподілу поту та максимального потоку повітря.