Вітаючи повернення культової емблеми ASR, Рома представила свою третю футболку на сезон 22/23 від New Balance. Привабливий дизайн в основному використовуватиметься в Лізі Європи, і він доповнить гардероб команди Серії А у поточній кампанії.

Третя форма Роми 22/23

Рома не сидить на місці і, роблячи результат у Європі, презентує нову третю футболку з лінійки New Balance. Цей реліз, поряд із вже випущеними варіантами для дому та виїзду, дає Giallorossi тріо прекрасних дизайнів, у яких вони змагатимуться у сезоні 22/23. Запасна футболка є поверненням культового значка ASR, який знову з’явився на футболках клубу через 62 роки. Також це приваблива чорно-рожева палітра, від якої так і віє стилем.

Третя форма Роми 2023

Стиль третьої футболки є переплетенням сучасних форм і відображає запеклу лояльність «вовчої зграї» Роми. Союз чорного та рожевого видно у всьому комплекті, який перетнуто яскравими деталями, доданими до чорних шортів та гетрів.

Запасна форма Роми 2023

Генеральний менеджер New Balance Football Кенні МакКаллум сказав:

«Використання традиційних символів поряд з прогресивним принтом та інноваційною палітрою кольорів дозволило створити дизайн, який поєднує в собі індивідуальність AS Roma. Футболка прославляє клуб у всій його історичній славі, а також його нинішню роль у суспільстві як сучасний та унікальний голос у грі».