Nike та ПСЖ представили нову третю форму клубу на сезон 22/23, у якій кольори домашньої форми інвертовані для створення контрастного образу.

Третя форма ПСЖ 22/23

Розроблений як контраст для домашньої футболки, третій комплект ПСЖ заснований на одному із символічних дизайнів футболок клубу. При цьому він також повторює дизайн домашньої футболки, змінюючи традиційні кольори смуги Hechter. Вперше біла клубна футболка має вертикальну синю смугу посередині з червоною облямівкою, на відміну від традиційнішої червоної з синьою облямівкою в минулих формах.

Третя форма ПСЖ 2023

Як і всі основні випуски футболок Nike на новий сезон, третю форму ПСЖ 22/23 представлено в новому автентичному шаблоні Nike Vaporknit з новим малюнком в’язання. Сучасна модель, що облягає, забезпечує більш динамічні рухи завдяки розрізам панелей, натхненним компресійним одягом базового шару. Як і в останні кілька сезонів, усі футболки, які носять гравці та вболівальники ПСЖ, виготовлені зі 100-відсоткового поліестеру із перероблених пластикових пляшок.

Запасна форма ПСЖ 2023

Традиційно з третім комплектом одночасно випускається і нова лінійка технічного та повсякденного одягу. Вона складається з 50 предметів, у тому числі кількох толстовок з написом “We is Paris”, а також футболок, джемперів та куртки-бомбера “насичених нейтральних” кольорів.