Натхнена плодами знаменитих полуничних дерев Мадрида, компанія Nike випускає третю футболку Атлетіко Мадрид на сезон 22/23. Новинка представлена ​​повністю оранжевому кольорі, що нетипово для клубу, але точно стане хітом цього сезону серед фанатів.

Третя форма Атлетіко 22/23

На додаток до вже випущених домашніх та виїзних футболок Nike представляє третю (запасну) форму «Атлетіко Мадрид» у сезоні 22/23. Нова футболка виконана практично однотонно, крім іншого відтінку на манжетах. Так, тут ми не знайдемо жодної специфічної графіки чи чогось символічного. Лише помаранчевий колір, натхненний знаменитими суницями Мадрида.

Третя форма Атлетіко 2023

Брендинг, спонсор та герб клубу виконані в контрастному чорному кольорі, як і маленьке ведмежа та мотив дерева на внутрішній стороні коміра.

Запасна форма Атлетіко 2023

Як і всі основні релізи футболок від Nike на новий сезон, третю форму Атлетіко 22/23 представлено в новому автентичному шаблоні Nike Vaporknit з новим візерунком в’язання. Це шаблон чемпіонату світу з футболу 2022 року, який Nike використовуватиме для майбутнього турніру у Катарі. Сучасна модель, що облягає, забезпечує більш динамічні рухи завдяки розрізам панелей, натхненним компресійним одягом базового шару.