Nike представив фірмову серію Mercurial Кріштіану Роналду, яку він носитиме на чемпіонаті світу 2022 року. Капітан збірної Португалії представлятиме модель Mercurial Air Zoom Superfly IX з ексклюзивним візерунком, який віддає шану португальській культурі.

Nike Mercurial Air Zoom Superfly IX CR7

Хтось вгадає, скільки зараз у Кріштіану Роналду фірмових бутс Nike Mercurials? Правильна відповідь – 31 пара. Це рекорд фірмових дизайнів у футболі, якщо що. Чи це будуть його останні фірмові бутси? Час покаже, але ми твердо впевнені, що КріРо не втрачає надії на участь ще й у наступному чемпіонаті світу в США.

бутси Nike Mercurial Air Zoom Superfly IX CR7

Дизайн Nike Mercurial Air Zoom Superfly IX CR7 натхненний плиткою Azulejo – національним надбанням Португалії. Унікальна графіка гарантує, що Роналду забере із собою частинку батьківщини, коли він вирушить до Катару за золотом.

підошва Nike Mercurial Air Zoom Superfly IX CR7

Оригінальний дизайн є навіть на підошві бутс. Тобто, модель виконана повністю в загальному дизайні, що робить її однією з найунікальніших у колекції португальської зірки.

Золоті деталі завершують преміальний образ CR7, а його логотип є на задниках бутс. Також зверніть увагу на об’ємну графіку, розташовану на свуші. Вона гармонує із загальним малюнком Azulejo, але привертає до себе увагу контрастним забарвленням.

Дивіться також: Найдорожчі бутси 2022 року