Компанія PUMA представляє бутси Ultra Ultimate “Teaser Edition” з сліпучим камуфляжним дизайном, головна мета якого – приховати нові технології новинки.

Puma Ultra Ultimate Teaser Edition

PUMA вже робила щось схоже. Компанія робила релізи, маскуючи основні особливості новинки якимось яскравим дизайном. Припустимо, у березні цього року ми отримали Future Z 1.3 Teaser Edition, тому логічно, що подібна історія мала б повторитися і з моделлю Ultra Ultimate, яка з’явилася через 10 років як спадкоємець легенди evoSPEED. Тільки незрозуміло, що тут ховати від нас, коли реліз моделі відбувся раніше і всі ми про технології вже знаємо?

бутси Puma Ultra Ultimate Teaser Edition

Puma Ultra Ultimate Teaser Edition виготовлені за інноваційною та легкою технологією ULTRAWEAVE – найлегшого та високоефективного матеріалу, коли-небудь розробленого брендом. Цей матеріал використовується для основних трикотажних виробів компанії. А ось покриття PWRPRINT у верхній частині забезпечує стабільність на мікрорівні, покращений контакт із м’ячем та довговічність.

Ultra Ultimate Teaser Edition

Але все це приховано за сліпучим камуфляжем — складним візерунком із геометричних фігур контрастних кольорів, що переривають і перетинають один одного. Так, дизайн справді яскравий, але по суті нічого нового ми тут не побачили. Токсичні забарвлення для бутс Puma – це звична справа. Що хотіли нам сказати творці цього релізу? Для нас це залишається загадкою.