PUMA продовжує боротьбу із пластиковими відходами, об’єднавшись із благодійною організацією First Mile для створення другої колекції бутс. Традиційно новий дизайн отримали дві топові моделі бренду – Ultra та Future 1.4. Бутси повністю виготовлені з перероблених пляшок, вивезених зі звалища та з океанів.

PUMA и First Mile

Першу колаборацію з виробництва бутс було запущено у лютому цього року. Наразі компанія PUMA з благодійною організацією вирішують випустити другу частину колекції. Обидві моделі від підошви до шнурків виготовлені з переробленого пластику, зібраного в мережі First Mile.

PUMA також працювала з First Mile над колекцією вуличного одягу, але більшість запам’ятала співпрацю брендів, коли світ побачив бутси King Platinum Vegan. Тоді класичний силует відтворили з використанням 100 відсотків веганських матеріалів. Що стосується цієї колекції, то тут PUMA обрала чисте поєднання білого, червоного та чорного кольорів з логотипами двох брендів на комірі та верхній частині бутс.

Футбольні бутси First Mile PUMA Ultra та Future були випущені в обмеженій кількості та, без сумніву, будуть досить швидко розкуплені. У міру того, як все більше брендів переходять на виробництво такого формату, ви можете очікувати на появу більшої кількості подібних проектів. Футбольний світ теж робить свій внесок, щоб показати приклад індустрії моди та спорту.