Передсезоння йде повним ходом, тому компанія PUMA екіпірує своїх спортсменів новим Fastest Pack. Свіжий пак включає зовсім нову модель Ultra Ultimate, яка за стилістикою поєднується з новою гамою для Future Z 1.4.

PUMA Fastest Pack

Звичайно ж, у PUMA Fastest Pack основний акцент робиться на бутсах Ultra Ultimate. Вони вже були презентовані на жіночому Євро-2022 у дизайнерському виконанні LIBERTY. Тепер це офіційний реліз, до якого додається і новий дизайн для моделі Future Z 1.4.

PUMA Ultra Ultimate

Офіційний колір новинки – “Fizzy Light / Parisian Night / Blue Glimmer”. Тут ми отримуємо безліч технічних оновлень, які знову гарантують, що це одні з найшвидших бутсів на ринку. PUMA не вимикається з гри, де бренд хоче бути першим серед конкурентів за легкістю та швидкісними показниками бутс.

PUMA Ultra Ultimate Fastest Pack

Оновити показники легкості вдалося за рахунок матеріалу PWRPRINT, який використовується у верхній частині бутс. Щоб зрозуміти, у чому суть цієї технології, нам, звичайно ж, потрібно помацати та оцінити матеріал у справі. Чекаємо на появу цієї новинки на нашому ринку, оскільки поки що про технологічні нюанси цієї моделі в мережі мало інформації.

бутси PUMA Ultra Ultimate Fastest Pack

PUMA Future Z 1.4

Нові Future Z 1.4 вийшли в кольорі «Parisian Night/Fizzy Light/Pistachio». Ми вже бачили ці бутси на ногах Неймара, але тепер ми можемо очікувати, що вони з’являться у всіх основних гравців PUMA, які віддають перевагу цьому силуету. Відмінною рисою цього дизайну є перенесення основного кольору паку Fizzy Light на підошву. Якщо у PUMA Ultra Ultimate він домінував зверху, то в цій моделі вирішили зробити контрастне виконання.

PUMA Future Z 1.4 Fastest Pack

Ну і, звичайно, загострюють увагу нескінченні букви Z як на підошві, так і на заднику бутс. Технологічно модель не змінилася, але саме цей дизайн ми вважаємо дуже успішним. Він не дуже химерний, але при цьому яскравий. Його чудово видно під час гри та універсальний буквально під будь-який стиль футбольної форми. Загалом, стилісти тут точно вгадали із забарвленням.

бутси PUMA Future Z 1.4 Fastest Pack

Обидві новинки також доступні в жіночому варіанті, тобто з вужчою колодкою.