New Balance представляє свіжий дизайн “First Edition” для своїх бутс Furon v7 і Tekela v4. Обидва релізи утворюють пак “Gold Pack”, який демонструє ексклюзивне забарвлення для оновлених моделей.

New Balance Gold Pack

Минулого року New Balance представила світові наступне покоління Tekela v3, випустивши його в ультраексклюзивному дизайні з ефектом зміни кольору. Тоді бутси змінювали колір залежно від освітлення та кута огляду. На цей раз «First Edition» від бренду також готовий дивувати сміливим рішенням у дизайні.

New Balance Gold Pack знову відзначається ярликом «надлімітований». Пак є яскравою колекцією, виконаною в чорних тонах з позолотою, що забезпечує бутсам преміальний зовнішній вигляд.

New Balance Furon v7 Gold Pack

Почати огляд пака хочеться з моделі Furon v7. Це новий погляд на силует, який вже налічує сьоме покоління. Бутси представлені з інноваційним верхом Hypoknit, розробленим з акцентом на стратегічні зони розтягування та підтримки стопи в потрібних місцях.

бутси New Balance Furon v7 Gold Pack

Однак одним із найбільш примітних моментів з візуальної точки зору є зміщене шнурування. Ці технічні покращення були використані, щоб забезпечити надійну фіксацію та підтримку стопи, а також їхня друга мета – збільшення зони удару.

New Balance Furon Tekela v4 Pack

Tekela v4 – це, як і раніше, варіант від американського бренду без шнурків, який все більше почали вибирати відомі гравці. З головних особливостей слід відзначити еластичний в’язаний верх по всій стопі з мінімальною текстурою. Це знижує вагу, а також наближає стопу до м’яча для кращого торкання. Система фіксації без шнурків у поєднанні із спрямованою підкладкою на п’яті забезпечує легкий вхід, а також надійну фіксацію та стабільність.

бутси New Balance Furon Tekela v4 Pack

Що стосується дизайну, то це естетично гладка чорна основа із золотими спалахами, які особливо добре видно в передній частині підошви. Брендинг «N» на боці також отримав приємний сучасний вигляд, з тонким зникненням країв. Свіжий погляд на дизайн логотипу, який, можливо, використовуватиметься надалі.