Компанія New Balance надала Рахіму Стерлінгу новий фірмовий дизайн бутс Furon 7 “Route to Success”.

New Balance Furon 7 «Route to Success»

Рахіму Стерлінгу доводилося їздити на трьох автобусах через Лондон (від Уемблі до Хітроу) зі своєю сестрою, щоб п’ять разів на тиждень добиратися до тренувань у QPR. Це була величезна випробування як йому, так його сестри. Без нього малоймовірно, що форвард «Челсі» був би тим, ким він сьогодні у футбольному світі. Щоб віддати шану цим регулярним поїздкам, New Balance надала Стерлінгу його останнє фірмове видання Furon 7, яке отримало назву «Шлях до успіху».

бутси New Balance Furon 7 «Route to Success»

З того часу, як Стерлінг офіційно підписав контракт з New Balance у травні 2021 року, бренд випустив три фірмові дизайни та один спеціальний випуск, присвячений його 100 голам у Прем’єр-лізі. Тепер же він отримує свій четвертий дизайн, в якому багато хто дізнається про стилістику автобусних сидінь.

New Balance Furon 7 «Шлях до успіху»

Бутси Furon 7 прикрашені візерунком, що нагадує сидіння в лондонських автобусах. Підошва прикрашена посиланнями на три автобусні маршрути. Ім’я його сестри Лакіма також з’являється на знак визнання її терпіння, коли на шнурівці виділяється напис “Шлях до успіху”.