До старту 1-го раунду Кубка Англії компанія Mitre представила офіційний м’яч для цього турніру на сезон 22/23. Модель Ultimate Pro повертається, і це супроводжується відтворенням легендарного дизайну, прикрашеним подвійним логотипом Кубка Англії.

м'яч Кубка Англії 22/23

Констатуємо факт – легендарний Ultimax Pro тріумфально повернувся на поля Англії. Ця модель переймає естафету у Delta Max, якою грали у Кубку минулого року. При цьому бренд відтворює зовнішній вигляд м’ячів Mitre 90-х років, які більшість із нас з любов’ю пам’ятають. Остання версія Mitre Ultimax Pro, незважаючи на дизайн із минулого, створена з використанням усіх передових технологій, необхідних для сучасного футболу.

м'яч Кубка Англії 2023

З естетичного погляду культові панелі у кількості 16 штук повернулися у конструкцію м’яча. У центрі кожного із них красується символіка Кубка Англії.

Mitre Ultimax Pro 2023

Усередині м’яча використовується термоскріплена чотирипанельна конструкція з технологією Dual Hyperfoam. Вона забезпечує потужність для ударів, а рельєфна поверхня Hyperflow маніпулює повітряним потоком, підвищуючи точність польоту. Технологія Hyperseam забезпечує як переваги зшивання, так і склеювання для нульового водопоглинання – важливий критерій для вологої погоди Англії.

Нарешті, м’яч Кубка Англії 22/23 схвалений FIFA Quality Pro і став на 32% міцнішим. Загалом компанія Mitre не залишає надій повернутися на футбольний ринок, як це було раніше, коли її м’ячами грали перші сезони АПЛ.