Перед стартом нового футбольного сезону компанія Mizuno запускає пак Passion Red. Нове однорідне забарвлення отримали бутси Mizuno Morelia Neo III β і Morelia II, які тепер за рахунок своєї яскравості привертатимуть до себе увагу на полі.

Mizuno Morelia Neo III β Passion Red Pack

Mizuno випускає свій перший набір після Pre Future Pack, який був випущений ще на початку року. Звичайно, за цей час було кілька інших сольних релізів для Morelia Neo III, а також були випущені перші фірмові бутси для Серхіо Рамоса. Однак Passion Red Pack – це перший набір, який ми побачимо на полі за довгий час, і це дуже вітається.

Mizuno Passion Red Pack

Офіційною кольоровою гамою Passion Red для моделі Morelia Neo III β є High Risk Red/White, де червоний колір покриває майже весь верх, за винятком білих акцентів, які з’являються через брендинг Runbird і на підошві.

бутси Mizuno Passion Red Pack

Червоний у японській культурі є дуже важливим кольором. Кажуть, що він відлякує злих духів та уособлює захист, силу, мир та могутність. Японські фестивалі часто відзначаються червоним декором і червоно-білими фіранками, так що це виглядає підходящим вибором, враховуючи чемпіонат світу з футболу, що наближається.

Рамос з новими бутсами

У пак Passion Red також входить модель Morelia II, що пропонує гравцям більш класичний варіант поряд із прогресивнішим Morelia Neo III β. Morelia – один із найстаріших футбольних силуетів, який пройшов крізь десятиліття. І на те є вагомі причини: неперевершений комфорт, елітна шкіра, класична естетика та сучасні технології. І так, ці бутси досі виготовляються вручну. Марка якості «Зроблено в Японії» тримається до сьогодні.