Компанія Mizuno відкриває новий розділ у своїй історії випуском абсолютно нового силуету бутс. Mizuno Alpha – найкращі інновації від японського бренду + легка вага.

Mizuno Alpha

Mizuno завжди розуміють толк у якості. Їх традиційні бутси, такі як Morelia, є свідченням їхньої чудової майстерності. Нещодавно бренд об’єднав культову та класичну Morelia Il з прогресивною Morelia Neo III ß. Розробники ідеально збалансували якість класичної моделі з інноваціями. Однак тепер Mizuno дивиться тільки у майбутнє, випускаючи новий силует під назвою “Альфа”. Це швидкісні бутси, які використовують схильність бренду до досліджень та прагнення розвитку.

Mizuno Alpha – легкі швидкісні бутси, вагою всього 195 грам. Але не тільки легка вага моделі робить її швидкою. Піна Mizuno Enerzy (ні, це не друкарська помилка) забезпечує покращену амортизацію та повернення енергії, а ткана конструкція Engineered Fit забезпечує ідеальну посадку. Це крок у бік від традиційної шкіри, з якою Mizuno у багатьох асоціюється. Цього разу японці роблять ставку на синтетику, яка забезпечує міцність конструкції та відмінний контакт із м’ячем.

Дивлячись на підошву, ми бачимо змінену в дизайні підошву від Mizuno Morelia Neo III β. Це суперлегка пластина з відмінною гнучкістю та продуманою комбінацією шипів. Не дивно, що для Mizuno Alpha не стали вигадувати щось зовсім нове, коли вже є робочий і перевірений часом варіант.