За даними Gazzetta dello Sport, цього літа «Мілан» не продасть Рафу Леао менш як за 100 мільйонів євро. Безліч провідних європейських клубів на чолі з «Челсі» та «Манчестер Юнайтед» зацікавлені у підписанні контракту з португальським нападником після закінчення сезону.

Однак Gazzetta повідомляє, що їм доведеться заплатити тризначну суму, щоб мати хоч якийсь шанс отримати свого чоловіка. “Мілан” не хоче продавати Леао і хоче побудувати свою команду навколо нього в найближчі кілька років.

Мілан оцінив Рафу Леао у 100 мільйонів євро

Однак «росонері» щосили намагаються досягти значного прогресу в переговорах щодо нового контракту. Контракт Леао з «Сан-Сіро» спливає у 2024 році, а це означає, що «Мілан» буде змушений продати його цього літа, якщо вони не зможуть домовитися про нову угоду найближчими місяцями.

Проблеми з контрактом Рафа Леао

Леао та Мілан вели переговори про продовження з літа минулого року, але тепер на Сан-Сіро надія на те, що 23-річний гравець залишиться, починає висихати. Тому є дві основні причини. Перший – зарплата. Леао просив 8 млн євро за сезон, тоді як «Мілан» не готовий загалом платити більше 6,5 млн євро. По-друге, «Мілан» відмовляється виплачувати компенсацію, яку Леао винен колишньому лісабонському клубу «Спортінг».

Форварду було наказано виплатити “Спортінгу” 19,5 млн євро після програшу в суді у справі про порушення контракту. Леао пішов зі «Спортінга» як вільний агент у 2018 році після того, як уболівальники вторглися на тренувальну базу клубу. Він тоді заявив, що це загрожує його безпеці.

Але Леао програв судовий процес і хоче, щоб клуб, з яким він підписує новий контракт, виплатив цю компенсацію.

Леао був ключовим гравцем «Мілана», оскільки минулого сезону вони виграли свій перший титул у Серії А за 11 років. Він був названий гравцем року в Серії А, забивши 14 голів та зробивши 12 результативних передач у всіх змаганнях.

Цього сезону його переслідували непослідовність, і було порушено питання про його мотивацію, оскільки «Мілан» щосили намагався зберегти свій титул. Нині вони посідають третє місце, відстаючи від лідера “Наполі” на 18 очок.