Кіліан Мбаппе ще навіть не приєднався до “Реала”, але вже вимагає від іспанських гігантів підписати інших гравців. Тодофіхаєс повідомляє, що Мбаппе сказав Реалу, що хоче, щоб вони взяли з собою на Сантьяго Бернабеу товариша по команді Ашрафа Хакімі.

Мбаппе дуже близький до Хакімі і високо оцінює цього захисника, вважаючи, що він є довгостроковим вирішенням проблеми правого захисника «Реала».

Мбаппе вимагає від «Реала» підписати свого друга

Дані Карвахалю цього року 30, Лукас Васкес старіє, а Альваро Одріосол вважається недостатньо хорошим. Мбаппе вважає, що Хакімі стане великою перевагою для цих гравців. Хакімі також знає навколишнє середовище, провівши чотири роки в «Мадриді», перш ніж перейти до «Інтеру» 2020 року.

Що стосується Мбаппе, чутки про його перехід до «Реалу» цього або наступного літа наростають. В останні дні з’явилися повідомлення про те, що Мбаппе розчарувався в Парк де Пренс і хоче піти в кінці сезону.

Marca повідомляє, що мадридський “Реал” готовий відновити свої спроби підписати Мбаппе цього літа, а чемпіони Європи вважаються фаворитами на отримання нападаючого.

Переговори Мбаппе з «Реалом» у 2022 році

Мбаппе, здавалося, судилося приєднатися до «Реала» минулого літа, але він зробив драматичний поворот, підписавши трирічне продовження з «ПСЖ» наприкінці травня 2022 року. Протягом сезону 2021-2022 років було одноголосно прийнято, що він підпише контракт із «Мадридом» у зв’язку з переходом Босмана, коли закінчиться термін його попереднього контракту із «ПСЖ».

Відхиливши минулого літа пропозицію у розмірі 200 мільйонів євро, француз, як вважають, уже погодився на безкоштовний перехід у клуб, який підтримував у дитинстві. Це було підкріплено тим фактом, що він відхиляв численні пропозиції щодо продовження ПСЖ протягом усієї кампанії.

Але несподівано Мбаппе вирішив підписати новий контракт із «ПСЖ». Вважалося, що новий контракт із ПСЖ розрахований до 2025 року, але є повідомлення, що фактично він спливає у 2024 році. Тільки у самого Мбаппе, а не у ПСЖ, буде можливість продовжити контракт ще на рік.

Це, безумовно, дає Мадриду більше шансів нарешті підписати Мбаппе цього літа. Зрозуміло, що ПСЖ не має наміру продавати Мбаппе наприкінці сезону, але, можливо, йому доведеться переглянути ці плани, якщо гравець справді наполягатиме.