Напередодні чемпіонату світу компанія PUMA представила Крістіану Пулішичу його першу фірмову колекцію речей, до якої увійшли бутси Ultra з унікальним дизайном.

фірмові бутси Крістіана Пулішича

Коли гравець отримує власні фірмові бутси, то це завжди велика подія. Це честь, якою удостоюються лише обрані гравці. Тепер ви можете додати до цього списку форварда USMNT з «Челсі» Крістіана Пулішича. PUMA удостоїла його колекцією “CP” буквально відразу після його переходу до бренду в серпні.

бутси Puma Крістіана Пулішича

Вся колекція, включаючи бутси Ultra, представлена ​​у червоному, білому та синьому кольорах, які у багатьох асоціюються із США. Окрім цього, всюди зображено його новий логотип «CP», створений спільно з футболістом.

фірмові бутси Puma Крістіана Пулішича

Бутси Ultra мають білу основу з червоним і синім квітами, що займають чільне місце. Причому червоний переважає у низькопрофільному комірці, коли синім зроблено акцент на підошві. Також обидва кольори поєднуються в оновленій формі смуг та додаткової графіці, що йде з боків верху. Вищезгаданий логотип «CP» з’являється у колі на медіальній стороні, трохи нижче за носок.

колекція одягу PUMA «CP»

Колекція доповнюється двома джерсі, спортивною курткою та брюками, а також парою футбольних м’ячів CP10.

Очікується, що Пулішич носитиме свої фірмові бутси лише під час гри за національну збірну.