Готуючись до чемпіонату світу з футболу у Катарі, компанія Nike представила домашню та виїзну форму для збірної Бразилії 2022 року. В основі дизайну футболок знаходиться термін “garra”, який має подвійне значення португальською мовою і ідеально відображає дух збірної.

Домашня форма збірної Бразилії 2022

Ми всі знаємо, що означає мати мужність у футбольному значенні. Еквівалентним терміном португальською мовою є «garra». Однак це слово має додаткове значення: воно позначає гострі пазурі ягуара – одного з головних символів Бразилії. Отже, натхненні мужністю, духом та стійкістю нації, Nike та Бразильська футбольна конфедерація (CBF) представляють нову колекцію, що символізує Garra Brasileira.

Як і у всіх нових комплектах Nike, у нових формах збірної Бразилії використовується технологія Dri-FIT ADV – найпередовіша платформа Nike для одягу. Але для домашньої футболки Nike створила комп’ютеризовані принти, натхненні зображенням ягуару. Цей культовий леопардовий принт сприяє кращій вентиляції одягу, забезпечуючи безшовну посадку, що адаптується, яка вбирає піт і не відволікає спортсмена. І при цьому цей принт при ближньому розгляді додає візуальної форми привабливості.

виїзна форма збірної Бразилії 2022

Для виїзної футболки використовується базовий колір “Supreme Blue”, що поєднується з принтом ягуара, який більш виразно представлений на рукавах футболки. Використовується той самий шаблон Vaporknit, хоча для виїзного комплекту він без спеціальної обробки, як ми бачимо на домашній футболці.