Бренд EA7 та Наполі знову працюватимуть у майбутньому сезоні. Доказом цього є домашня та виїзна форма Наполі 22/23, які були презентовані спеціальним відео.

Минулого сезону «Наполі» та EA7 уклали партнерську угоду, яка була розрахована лише на один сезон. Однак це співробітництво було вирішено продовжити. Після продовження угоди з Ауреліо Де Лаурентісом, власником і президентом Calcio Napoli, бренд був офіційно підтверджений як технічний спонсор неаполітанської команди на майбутній сезон.

Існувала думка, що у «Наполі» було так багато форм минулого сезону тільки через те, що EA7 максимально використали один сезон, який вони отримали з командою Серії А. Швидше за все так і було, але тепер нам буде цікаво подивитися на ентузіазм бренду за нового договору.

Домашня форма Наполі 22-23

Але для початку ми отримуємо традиційний реліз домашнього та виїзного комплекту. Одна зі скарг на минулий сезон полягала в тому, що він був скоріше питанням кількості, ніж якості. Схоже, що були зроблені кроки, щоб виправити це з самого початку завдяки включенню сублімованого герба Наполі, який повторюється по всьому тілу.

Виїздна форма Наполі 22-23

Але ми знову отримуємо той самий шаблон для обох комплектів. Синя – для дому, біла – для виїзду. Як ви можете зрозуміти, особливо нічого не змінилося з минулого сезону, окрім деталей.