На честь десятиліття стадіону Allianz у Турині Adidas випускає домашню футболку Ювентус 21/22. На цей раз розробники надихалися традиційними чорно-білими смужками клубу. Форму вперше наділи на полі у фіналі Кубка Італії 19 травня 2021 року.

Домашня форма Ювентуса 21/22

Натхнена стадіоном, який гравці та вболівальники з гордістю називають своїм будинком з 2011 року, компанія Adidas представила нову домашню футболку Ювентуса на сезон 21/22. Нова домашня форма віддає шану не лише культовим гравцям, які увійшли до історії Ювентуса, а й прихильникам, які брали участь у будівництві його будинку. У дизайні також відзначаємо зірки та п’ятикутник легендарного Cammino delle Stelle (Алея слави), вбудованого у тканину футболки.

Відходячи від більш абстрактної та натхненної мистецтвом домашньої футболки сезону 20/21, нова футболка натомість є переосмисленням класичних чорно-білих смуг клубу. Тут і посилання на головний будинок клубу та його десятиліття. Новий комір, оснащений спеціальною вентиляцією, містить напис «10 YEARS AT HOME», на якому зображені знамениті червоні, білі та зелені флагштоки. Це ще одне посилання на стадіон.

“Для нас було важливо відзначити 10-ту річницю переїзду на стадіон цією футболкою, тому що ми знаємо, як багато вона означає для вболівальників”, — сказала Франческа Вентуріні, футбольний дизайнер Adidas. “За участю зірок Cammino delle stelle дозволяє нам спілкуватися з усіма, хто пов’язаний із клубом. Ювентус — це клуб, який виступає за інновації та є світовим лідером у футболі, тому ми зосередилися на тому, щоб привнести новий та унікальний елемент у цю футболку, залишаючись вірними у її спадщину.”