Компанія PUMA, озираючись на 70-ті роки у пошуках натхнення для дизайну, презентувала домашню футболку Олімпік Марсель для сезону 22/23. На футболку знову повертаються сині акценти, які команда мала 50 років тому.

Домашня форма Олімпік Марсель 22/23

Свіжий образ Марселя також міцно пов’язаний із минулим. PUMA повертає міфічний синій колір 70-х років, щоб доповнити незайману білу домашню футболку. Але крім того, що ця форма відсилає нас до минулого, вона також підготовлена ​​до майбутньої рекламної кампанії. Тут важливо відзначити, що вона виготовлена ​​з використанням технології ULTRAWEAVE.

Отже, традиційно для команди Марселя ми отримуємо білу основу з лаконічним дизайном, оброблену темно-синім кантом на рукавах та комірі. Логотипи клубу та PUMA виконані в тому самому історичному синьому кольорі. Тонкі рельєфні смужки надають глибину передній частині джерсі, а герб Марселя на шиї служить гордим нагадуванням про союз між клубом та містом.

Домашня форма Олімпік Марсель 2023

Як згадувалося раніше, домашню форму Олімпік Марсель 22/23 виготовлено за технологією ULTRAWEAVE. Це найлегший матеріал з кращими характеристиками коли-небудь розроблених PUMA. З основою, яка важить лише 72 грами, та зменшеною кількістю швів, футболка розроблена спеціально для оптимізації продуктивності, надаючи гравцям повну свободу рухів.